RYCHLÝ KONTAKT608 969 494

Úvodní strana >

O firmě

O FIRMĚ

Firma Kebab.cz s.r.o. se specializuje na velkoobchodní prodej kebab produktů s širokou nabídkou příslušenství, služeb a profesionálního poradenství. Díky mnoholetým zkušenostem zajišťujeme vše potřebné pro provoz kebab restaurací a bister nejen na území České republiky.

Naše historie sahá až do roku 1998, kdy jsme fungovali v rámci maloobchodní činnosti. V této době vznikly první kebab restaurace na českém trhu. Netrvalo dlouho a tento netradiční pokrm se stal součástí české gastronomie a do dnešního dne stále nabírá na oblíbenosti. V důsledku zvyšujícího se zájmu o kebab se firma specializuje od roku 2003 na velkoobchodní činnost s cílem rozvíjet kebab provozovny po celé České republice. Nyní obsluhujeme přes 300 restaurací.

Našim zákazníkům nabízíme všechny druhy kvalitně zpracovaných polotovarů s vysokým podílem masa. Každá šiška masa je velikostně a tvarově přizpůsobená na rotující grily, které zajistí její postupné propečení. Již několik let dodáváme námi zpracované kuřecí i hovězí polotovary a v současné době přecházíme na výrobu vlastních vepřových polotovarů.

Naším firemním cílem je spokojenost zákazníka. Pokud otevíráte novou restauraci, nebo hledáte profesionálního dodavatele, jste na správném místě. Rádi Vám se vším pomůžeme a nabídneme nejlepší služby na trhu. Stačí nás pouze kontaktovat.

Zajímá Vás, kdy a kde vznikl Döner kebab? Můžete si o tom přečíst zde.

 

O firmě O firmě O firmě O firmě O firmě Certifikát

Nenašli jste v naší nabídce to, co jste hledali? Kontaktujte nás

kebab.cz s.r.o.

sídlo Teplice:
Dobrovského 1034/7, 41501 Teplice
Telefon: +420 725 796 925

E-mail: doner@kebab.cz
E-mail: donerkebab@seznam.cz

Objednávky : +420 608 969 494

Vytvořilo ANAWE
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x